ЮМ-Агротехсервіс

Установка та сервісне обслуговування кондиціонерів на будь-яких видах сільськогосподарської та спеціалізованої техніки, вантажних та легкових автомобілів.

Кондиціонери

Кондиціонери для автомобілів, для комбайнів, кондиціонери для тракторів, кондиціонери для спецтехніки

Автономні обігрівачі

Опалювачі Прамотронік Обігрівачі Планар

Запчастини до кондиціонерів

Компресори, блоки випарника у зборі, блоки конденсатора у зборі, випарно-опалювальний блок, шланги та ін.

Наші послуги

Ми виконуємо: Демонтаж старих або кондиціонерів, що прийшли в непридатний стан; Встановлення нових кондиціонерів; ремонт кондиціонерів або основних вузлів системи кондиціювання; Заміна основних вузлів кондиціонера (компресор, випарник, конденсатор (радіатор), фільтр-осушувач (ресивер), шлангів та ін.); Заправка та дозаправка кондиціонера фреоном (холодоагентом) та олією;

Ми пропонуємо:

Результатом успішної та якісної роботи в даному сегменті ринку стала пропозиція про співпрацю відомого виробника кліматичних установок – ТОВ «Завод Кондиціонерів «Август» (м. Тольятті). На сьогоднішній день ТОВ "ЮМ-Агротехсервіс" є ексклюзивним торгово-сервісним представником продукції торгової марки "Август" на території України. Наші співробітники успішно пройшли навчання на заводі-виробнику та є атестованими фахівцями в галузі сервісного обслуговування систем кондиціювання.

Швидка реакція на запити споживачів, виконання монтажних робіт та бездоганна гарантія робить роботу з нами приємною та надійною.

Ми пропонуємо готові комплектаційні рішення на такі види техніки: